Kvaliteet      Teenused      Kontakt      
Viilkatuste ehitus ja remont, Tänu suuremale katusekaldele ja pikaealisematele materjalidele on viilkatused võrreldes teiste katusetüüpidega ilmastikumõjudele kõige vastupidavamad.   Pakume viilkatuste ehitusel ja renoveerimisel järgmisi teenuseid: plekk-katuste paigaldus; asbestivaba eterniitkatuse paigaldus; bituumensindli paigaldus; sarikate vahetus ja remont; roovituse vahetus; tuulekasti ehitus; plekkide ja vihmaveesüsteemide paigaldus; katuseredelid; katusesillad; lumetõkke paigaldus Viilkatuste ehitus ja remont, viilkatused Peamiselt eramajadel kasutatavad viilkatused on ilmale vastupidavamad. Pakume viilkatuste remonti ja ehitust korralike materjalidega.

Korralikud katused

katuste ehitus, remont ja hooldus

Viilkatused

Tänu suuremale katusekaldele ja pikaealisematele materjalidele on viilkatused võrreldes teiste katusetüüpidega ilmastikumõjudele kõige vastupidavamad.

Viilkatuste ehitus ja remont, viilkatused
Viilkatuseid kasutatakse ka kortermajadel

Eestis on traditsiooniliselt ehitatud viilkatuseid eramutele, kuid laia materjalivaliku ja märksa kergema konstruktsiooni tõttu kasutatakse viilkatuseid üha enam ka kortermajade ja suurte tööstushoonete, nagu lautade, lao- ja tootmishoonete katustena.

 

Viilkatuste materjalide valik on võrreldes lamekatustega märksa laiem: väga vastupidavad on katusekivid ja profileeritud katuseplekk, sama head kvaliteeti pakuvad tänapäeval ka eterniit ja bituumensindlid. Lisaks vastupidavusele on viilkatused ka esteetiliselt pilkupüüdvamad, sest laiem materjalide ja värvide valik võimaldab anda katuse abil hoonele isikupärasema väljanägemise. Ilu on tihti vaataja silmades ning oma osa on selles kindlasti ka pikkadel ehitustraditsioonidel, mille järgi on rahvuslikus arhitektuuris kasutatud viilkatuseid juba mitme tuhande aasta vältel.

 

Viilkatuste ehitus ja remont, viilkatused
Kandekonstruktsiooni ehitus viilkatuse jaoks

Meie pakutavatel viilkatusematerjalidel on 10–30 aastane garantii, kasutame alati ainult tootja sertifikaatidega materjale, mis vastavad põhjamaise kliima nõuetele ja on end ehituspraktikas õigustanud.

 

Pakume viilkatuste ehitusel täisteenust. Teeme katuseid alates kandekonstrukt-sioonide, sarikate ja roovituse ehitusest ning katuste soojustamisest  kuni katuseredelite, -sildade, lumetõkete, plekkide ja vihmaveesüsteemide paigalduseni.  Tänu põhjalikele erialastele teadmistele saame anda nõu nii materjalide valiku kui ka katusekonstruktsioonide osas, et tellitav viilkatus peaks vastu aastakümneid.

 

Pakume viilkatuste ehitusel ja renoveerimisel järgmisi teenuseid:

  • plekk-katuste paigaldus;
  • asbestivaba eterniitkatuse paigaldus;
  • bituumensindli paigaldus;
  • sarikate vahetus ja remont;
  • roovituse vahetus;
  • tuulekasti ehitus;
  • plekkide ja vihmaveesüsteemide paigaldus;
  • katuseredelid;
  • katusesillad;
  • lumetõkke paigaldus.
Kui hindad tõelist kvaliteeti, siis vaata lähemalt lehte kvaliteet. Saada enda sõnum kontaktilehel.

Katuste ehitus
Teostame nii viilkatuste ehitust kui suudame tagada korraliku kvaliteedi ka lamekatuste ehitusel. Paigaldame hüdroisolatsiooni ja pakume hooldust.

Ehituse kvaliteet
Kasutame põhjamaissesse kliimasse sobivaid kvaliteetseid ehitusmaterjale ja kasutame alati paigaldusvõtteid, mis tagavad katustele pika eluea.

Katuste hooldus
Asjatundlik ja regulaarne katuste hooldus ennetab probleemide teket ja vähendab oluliselt remondivajadust. Küsi järgi hoolduslepingute kohta!

Kontaktandmed
Melsen OÜ, reg.nr. 12820464,
Aia tee 1-7, Kihlevere, Lääne-Virumaa
Saada e-mail
Kontakttelefon (+372) 58 455 717

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Viilkatuste ehitus ja remont,

Viilkatuseid kasutatakse ka kortermajadel Eestis on traditsiooniliselt ehitatud viilkatuseid eramutele, kuid laia materjalivaliku ja märksa kergema konstruktsiooni tõttu kasutatakse viilkatuseid üha enam ka kortermajade ja suurte tööstushoonete, nagu lautade, lao- ja tootmishoonete katustena   Viilkatuste materjalide valik on võrreldes lamekatustega märksa laiem: väga vastupidavad on katusekivid ja profileeritud katuseplekk, sama head kvaliteeti pakuvad tänapäeval ka eterniit ja bituumensindlid Tänu suuremale katusekaldele ja pikaealisematele materjalidele on viilkatused võrreldes teiste katusetüüpidega ilmastikumõjudele kõige vastupidavamad.

Viilkatuste ehitus ja remont, viilkatused

Peamiselt eramajadel kasutatavad viilkatused on ilmale vastupidavamad. Pakume viilkatuste remonti ja ehitust korralike materjalidega.
www.melsen.ee © 2016 Melsen OÜ » Katuste ehitus ja hooldus