Kvaliteet      Teenused      Kontakt      
Katuste ehitus- ja remonditööd Teostame nii viilkatuste, lamekatuste kui ka kandev profiilplekk-katuste ehitamist. Teeme ka katuste remonttöid. Kaasaegsete materjalide ja töövahenditega teeme katusetöid aastaringselt. Kui valite meid oma eramu ehitajateks on objektile sõitmine, katuse mõõdistamine ning nõustamine tasuta Katuste ehitus- ja remonditööd

Korralikud katused

katuste ehitus, remont ja hooldus

Katuste ehitus- ja remonditööd

Teostame nii viilkatuste, lamekatuste kui ka kandev profiilplekk-katuste ehitamist. Teeme ka katuste remonttöid. Kaasaegsete materjalide ja töövahenditega teeme katusetöid aastaringselt.

Meie töö põhineb oskustel ja kogemustel, millega tagame ehituse kvaliteedi. Koostöös kliendiga leiame parima lahenduse katuse materjali valikul.

 

Korralik kvaliteet

Ehitustööde teostamisel lähtume materjali valmistajatehase nõuetest, tagades kvaliteetse ehituse tulemuse aastakümneteks. Koostöös ehitusmaterjali müüjatega saame vajadusel ise materjali tellida ja kohale toimetada. Teenusele lisandub transpordikulu. Kui valite meid oma eramu ehitajateks on objektile sõitmine, katuse mõõdistamine ning nõustamine tasuta.

Kui hindad tõelist kvaliteeti, siis vaata lähemalt lehte kvaliteet. Saada enda sõnum kontaktilehel.

Katuste ehitus
Teostame nii viilkatuste ehitust kui suudame tagada korraliku kvaliteedi ka lamekatuste ehitusel. Paigaldame hüdroisolatsiooni ja pakume hooldust.

Ehituse kvaliteet
Kasutame põhjamaissesse kliimasse sobivaid kvaliteetseid ehitusmaterjale ja kasutame alati paigaldusvõtteid, mis tagavad katustele pika eluea.

Katuste hooldus
Asjatundlik ja regulaarne katuste hooldus ennetab probleemide teket ja vähendab oluliselt remondivajadust. Küsi järgi hoolduslepingute kohta!

Kontaktandmed
Melsen OÜ, reg.nr. 12820464,
Aia tee 1-7, Kihlevere, Lääne-Virumaa
Saada e-mail
Kontakttelefon (+372) 58 455 717

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Katuste ehitus- ja remonditööd

Meie töö põhineb oskustel ja kogemustel, millega tagame ehituse kvaliteedi Koostöös kliendiga leiame parima lahenduse katuse materjali valikul Teostame nii viilkatuste, lamekatuste kui ka kandev profiilplekk-katuste ehitamist. Teeme ka katuste remonttöid. Kaasaegsete materjalide ja töövahenditega teeme katusetöid aastaringselt.

Katuste ehitus- ja remonditööd

www.melsen.ee © 2016 Melsen OÜ » Katuste ehitus ja hooldus