Kvaliteet      Teenused      Kontakt      
Kvaliteetsed katused Kasutame kvaliteetseid materjale, asjakohaseid töövõtteid ja kogemustega töömehed jälgivad alati paigaldusjuhendeid.   Kvaliteetsed katused

Korralikud katused

katuste ehitus, remont ja hooldus

Kvaliteetsed katused

Kasutame kvaliteetseid materjale, asjakohaseid töövõtteid ja kogemustega töömehed jälgivad alati paigaldusjuhendeid.

Kvaliteetsed katused

Teeme kõik selle nimel, et teie igapäev saaks olema muretu. Meie pikaajaline kogemus katuste valdkonnas, vilunud töötajad ja toodete kõrge kvaliteet tagavad teile probleemivaba katuse, mis kestab aastakümneid. 

Kui hindad tõelist kvaliteeti, siis vaata lähemalt lehte kvaliteet. Saada enda sõnum kontaktilehel.

Katuste ehitus
Teostame nii viilkatuste ehitust kui suudame tagada korraliku kvaliteedi ka lamekatuste ehitusel. Paigaldame hüdroisolatsiooni ja pakume hooldust.

Ehituse kvaliteet
Kasutame põhjamaissesse kliimasse sobivaid kvaliteetseid ehitusmaterjale ja kasutame alati paigaldusvõtteid, mis tagavad katustele pika eluea.

Katuste hooldus
Asjatundlik ja regulaarne katuste hooldus ennetab probleemide teket ja vähendab oluliselt remondivajadust. Küsi järgi hoolduslepingute kohta!

Kontaktandmed
Melsen OÜ, reg.nr. 12820464,
Aia tee 1-7, Kihlevere, Lääne-Virumaa
Saada e-mail
Kontakttelefon (+372) 58 455 717

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kvaliteetsed katused

Teeme kõik selle nimel, et teie igapäev saaks olema muretu Meie pikaajaline kogemus katuste valdkonnas, vilunud töötajad ja toodete kõrge kvaliteet tagavad teile probleemivaba katuse, mis kestab aastakümneid Kasutame kvaliteetseid materjale, asjakohaseid töövõtteid ja kogemustega töömehed jälgivad alati paigaldusjuhendeid.

Kvaliteetsed katused

www.melsen.ee © 2016 Melsen OÜ » Katuste ehitus ja hooldus