Kvaliteet      Teenused      Kontakt      
Katuste hooldus ja remont Regulaarne katuste seisundi kontroll ja hooldamine aitab katusekonstruktsioone paremas korras hoida ning seeläbi katuse eluiga märgatavalt pikendada.   Pakume järgnevaid katuste hooldus- ja remonditeenuseid: katuste puhastus lehtedest, samblast, prahist ja muust orgaanikast; vee äravoolukaevude ja vihmaveerennide puhastus ja kontroll; katuse parandustööd; katuste lekkekohtade tuvastamine ja ennetamine; nõuanded edaspidiseks hoolduseks Katuste hooldus ja remont Pakume katuste püsivat hooldust ja remonditöid, et ehitus säiliks paremas korras ja saaksite seda hallata väiksemate kuludega. Katuste hooldusest sõltub kui pikalt katus vastu peab - korralikult hooldatud katus püsib aastakümneid.

Korralikud katused

katuste ehitus, remont ja hooldus

Katuste hooldus ja remont

Regulaarne katuste seisundi kontroll ja hooldamine aitab katusekonstruktsioone paremas korras hoida ning seeläbi katuse eluiga märgatavalt pikendada.

Katuste hooldus ja remont
Katuseid tuleb regulaarselt puhastada

Katustele kuhjub aja jooksul lehti, sammalt, puuokkaid ja muud prahti, mis tuleks sealt kindlasti perioodiliselt eemaldada.

 

Hooldamata katusel hakkab moodustuma huumus, mis on aluseks taimede, sambla ja puuseemikute vohamisele.

 

Võõrkehad takistavad vee vaba voolamist, tekitavad seisvaid lompe ja ummistusi.  Eriti oluline on tagada vee takistamatu liikumine katuse äravoolukaevudes ja vihmaveerennides.

 

Katuste hooldus ja remont
Katuste kontroll ja remont

Katuse iga-aastane regulaarne kontroll aitab aegsasti avastada lekkekohti, mille tulemusena on võimalik teadlikumalt tekkinud probleemidele reageerida ning need juba eos lahendada.

 

Väiksemate lekete ajakohane paranda- mine võimaldab säästa kandevkonstrukt-sioone pikalt niiskuse mõjuvallas olemisest tekkivast läbimädanemisest ja tagab katuse kauakestvama säilimise.

 

Pakume järgnevaid katuste hooldus- ja remonditeenuseid:

  • katuste puhastus lehtedest, samblast, prahist ja muust orgaanikast;
  • vee äravoolukaevude ja vihmaveerennide puhastus ja kontroll;
  • katuse parandustööd;
  • katuste lekkekohtade tuvastamine ja ennetamine;
  • nõuanded edaspidiseks hoolduseks.
Kui hindad tõelist kvaliteeti, siis vaata lähemalt lehte kvaliteet. Saada enda sõnum kontaktilehel.

Katuste ehitus
Teostame nii viilkatuste ehitust kui suudame tagada korraliku kvaliteedi ka lamekatuste ehitusel. Paigaldame hüdroisolatsiooni ja pakume hooldust.

Ehituse kvaliteet
Kasutame põhjamaissesse kliimasse sobivaid kvaliteetseid ehitusmaterjale ja kasutame alati paigaldusvõtteid, mis tagavad katustele pika eluea.

Katuste hooldus
Asjatundlik ja regulaarne katuste hooldus ennetab probleemide teket ja vähendab oluliselt remondivajadust. Küsi järgi hoolduslepingute kohta!

Kontaktandmed
Melsen OÜ, reg.nr. 12820464,
Aia tee 1-7, Kihlevere, Lääne-Virumaa
Saada e-mail
Kontakttelefon (+372) 58 455 717

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Katuste hooldus ja remont

Katuseid tuleb regulaarselt puhastada Katustele kuhjub aja jooksul lehti, sammalt, puuokkaid ja muud prahti, mis tuleks sealt kindlasti perioodiliselt eemaldada   Hooldamata katusel hakkab moodustuma huumus, mis on aluseks taimede, sambla ja puuseemikute vohamisele Regulaarne katuste seisundi kontroll ja hooldamine aitab katusekonstruktsioone paremas korras hoida ning seeläbi katuse eluiga märgatavalt pikendada.

Katuste hooldus ja remont

Pakume katuste püsivat hooldust ja remonditöid, et ehitus säiliks paremas korras ja saaksite seda hallata väiksemate kuludega. Katuste hooldusest sõltub kui pikalt katus vastu peab - korralikult hooldatud katus püsib aastakümneid.
www.melsen.ee © 2016 Melsen OÜ » Katuste ehitus ja hooldus