Kvaliteet      Teenused      Kontakt      
Hüdroisolatsiooni paigaldus, ehitus ja Ehituse pikaajalisuse jaoks on vajalik paigaldada hüdroisolatsioon, mis kaitseb ehituskonstruktsioone vee ja niiskuse eest. Pakume hüdroisolatsiooni paigaldust, ehitus- ja remonditöid. Tellides vundamendi hüdroisolatsioonitööd ja vundamendi soojustamise professionaalidelt, saad olla täiesti kindel, et kasutame asjakohaseid materjale, hoone saab soojem ja vundament peab kauem vastu!   Pakume järgmisi hüdroisolatsiooni paigaldamise ja soojustamise teenuseid: vundamentide hüdroisolatsioonitööd; vundamendi soojustamine; terrasside hüdroisolatsioonitööd; sildade hüdroisolatsioonitööd Hüdroisolatsiooni paigaldus, ehitus ja remont Vett ja veeauru pidav hüdroisolatsioon tagab ehituse kaitse ja pikema säilimise. Hüdroisolatsiooni paigaldusest sõltub kui kaua ehitus vastu peab.

Korralikud katused

katuste ehitus, remont ja hooldus

Hüdroisolatsioon

Ehituskonstruktsioone niiskuse eest kaitsva kihi ehk hüdroisolatsiooni paigaldamine pikendab ehitise eluiga ja hoiab ära vee ja niiskuse tõttu toimuva lagunemisprotsessi.

Hüdroisolatsioonimaterjalidena kasutame praimerit ja kvaliteetseid SBS-tüüpi bituumenrullmaterjale. Isoleeritavale aluspinnale – betoonile või tasanduskihile – rulli või pintsliga praimeri kandmine küllastab ja immutab aluspinda, et tõsta nakkumisvõimet järgmisena kasutatava kattematerjaliga.

 

Hüdroisolatsiooni paigaldus, ehitus ja remont
Hüdroisolatsioonikihi paigldus

Vundamendi soojustamine tagab nii hoone parema soojapidavuse kui ka vundamendi pikaealisuse.

 

Põhjamaises kliimas on perioodiliste külmumiste ja sulamiste tulemusena tekkivad maapinna külmakerked vundamendile ohtlikud.

 

Temperatuurikõikumiste mõju saab vähendada soojustuskihi paigaldamisega, et vundament oleks ümbritsevast pinnasest paremini isoleeritud.

 

Hoone niiskusega kokkupuutuvate konstruktsioonide isolatsiooniks sobivad kõige paremini kinnise kärgstruktuuriga vahtmaterjalid, millel ei ole kärgede vahel tühimikke – nii ei ole võimalik niiskusel materjali imbuda. Silmas tasub pidada, et kuna niiskuskindlad plaadid on tavaliste plaatidega tihti äravahetamiseni sarnased, siis tuleb kindlasti tähele panna soojustusplaatide tootespetsifikatsioonis märgitud andmeid.

 

Hüdroisolatsiooni paigaldus, ehitus ja remont
Püsiva hüdroisolatsiooni saavutamiseks on äärmiselt oluline õigete materjalide valik.

Meil on nii hüdroisolatsiooni kui ka soojustuse paigaldamisel põhjalikud kogemused ja teame täpselt materjalide spetsiifilisi omadusi. Tellides vundamendi hüdroisolatsioonitööd ja vundamendi soojustamise professionaalidelt, saad olla täiesti kindel, et kasutame asjakohaseid materjale, hoone saab soojem ja vundament peab kauem vastu!

 

Pakume järgmisi hüdroisolatsiooni paigaldamise ja soojustamise teenuseid:

  • vundamentide hüdroisolatsioonitööd;
  • vundamendi soojustamine;
  • terrasside hüdroisolatsioonitööd;
  • sildade hüdroisolatsioonitööd.
Kui hindad tõelist kvaliteeti, siis vaata lähemalt lehte kvaliteet. Saada enda sõnum kontaktilehel.

Katuste ehitus
Teostame nii viilkatuste ehitust kui suudame tagada korraliku kvaliteedi ka lamekatuste ehitusel. Paigaldame hüdroisolatsiooni ja pakume hooldust.

Ehituse kvaliteet
Kasutame põhjamaissesse kliimasse sobivaid kvaliteetseid ehitusmaterjale ja kasutame alati paigaldusvõtteid, mis tagavad katustele pika eluea.

Katuste hooldus
Asjatundlik ja regulaarne katuste hooldus ennetab probleemide teket ja vähendab oluliselt remondivajadust. Küsi järgi hoolduslepingute kohta!

Kontaktandmed
Melsen OÜ, reg.nr. 12820464,
Aia tee 1-7, Kihlevere, Lääne-Virumaa
Saada e-mail
Kontakttelefon (+372) 58 455 717

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Hüdroisolatsiooni paigaldus, ehitus ja

Hüdroisolatsioonimaterjalidena kasutame praimerit ja kvaliteetseid SBS-tüüpi bituumenrullmaterjale Isoleeritavale aluspinnale – betoonile või tasanduskihile – rulli või pintsliga praimeri kandmine küllastab ja immutab aluspinda, et tõsta nakkumisvõimet järgmisena kasutatava kattematerjaliga Ehituskonstruktsioone niiskuse eest kaitsva kihi ehk hüdroisolatsiooni paigaldamine pikendab ehitise eluiga ja hoiab ära vee ja niiskuse tõttu toimuva lagunemisprotsessi.

Hüdroisolatsiooni paigaldus, ehitus ja remont

Ehituse pikaajalisuse jaoks on vajalik paigaldada hüdroisolatsioon, mis kaitseb ehituskonstruktsioone vee ja niiskuse eest. Pakume hüdroisolatsiooni paigaldust, ehitus- ja remonditöid. Vett ja veeauru pidav hüdroisolatsioon tagab ehituse kaitse ja pikema säilimise. Hüdroisolatsiooni paigaldusest sõltub kui kaua ehitus vastu peab.
www.melsen.ee © 2016 Melsen OÜ » Katuste ehitus ja hooldus